Erdoğan Konuşurken Drone Yere Çakıldı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara'da Gazi Meclis önünde yaptığı konuşmanın hemen başında drone kazası yaşandı.

Erdoğan Konuşurken Drone Yere Çakıldı!

Türkiye akşam saatlerinde hatta bundan 2 saat öncesine kadar adeta sokaklara tekrar akın etti. Vatandaşlar 15 Temmuz hain darbe girişimi dolayısı ile demokrasinin ve milliyetçi duyguların aktif olarak bugün harekete geçirilmesi gerektiğini belirterek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan yürüyüş ve miting çağrılarına yanıt verdiler.

Bir çok vatandaş 15 Temmuz Şehitler Köprüsü üzerinde ve bunun yanında Ankara'da TBMM binası önünde konuşma yapan siyasiler ve konuşmacıları dinlerken, bir yandan da okumaların yapılması ile birlikte 90 bin cami üzerinden aynı anda okunmaya başlanan selaları dinlediler.

6 Vatandaş Yaralandı!

Ancak yaşanan bir kaza sonucunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hemen konuşma yaptığı kürsiden harekete geçerek Ankara'da bir sağlık sorununun saniyeler içerisinde çözülmesini sağladı. Konuşmasının başında TBMM önünde drone adlı uçan gözlemci bir aracın motor arızası nedeni ile vatandaşların kafasına düşmesi ve ağır bir drone olmasından dolayı 6 kişinin yaralanmasına sebep vermesinin anlaşılması ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kürsiden ''sağlık ekipleri süratle oraya gidip müdahale etsinler bakalım'' diyerek sağlık ekiplerini bölgeye yönlendirdi. 4 vatandaş ayakta olay yerinde tedavi edilirken diğer 2 vatandaş ise Hacettepe Üniversitesi Hastanesine yönlendirildi.

erdoğan drone kazaları drone kazası 15 temmuz ankara drone düşmesi drone düşmesi erdoğan
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın