Whatsapp O Telefonlardan Çekiliyor!

Whatsapp bundan sonra sadece ve sadece kullanım oranları konusuda yüksek ve güçlü olan işletim sistemlerine destek sunacak.

Whatsapp O Telefonlardan Çekiliyor!

Akıllı telefon dünyasının en iyi uygulamalarından birisi olan ve günümüzde çok fazla kullanıcı sayısına sahip olması ile dikkat çeken Whatsapp kendisine has kullanıcı sayısı ve daha fazla kullanıcı kazanma hırsı ile ilerlerken şirketin bu konuda elinde barındırdığı çok ciddi kullanım oranlarına sahip kullanıcı sayısını devam ettirmek ve uygulama hakkında alt seviye telefon kullanıcılarının yorumlarının önüne geçmek adına Whatsapp uygulamasının 30 Haziran 2017 itibari ile tamamen kullanıma kapatılacak olduğu ifade edildi.

BBOS, ANDROİD ALT SÜRÜMLER, WİNDOWS PHONE...

Whatsapp 30 Haziran 2017 itibari ile başta Android alt sürümleri olmak üzere, Symbian, BBOS ve Windows Phone cihazlara desteğini tamamen kesecek.  Whatsapp tarafından desteğin kesilecek olması ile bu cihazlara sahip olan kullanıcılar hiçbir şekilde uygulamayı kullanamayacak olmalarına rağmen cihazlara uygulama yüklemesinin önüne geçmek adına gerekli olan çalışmaları yapacak olduğu ve herhangi bir şekilde kendisine has engellemelerin yakın dönem içerisinde söz konusu olabilecek olduğunun ifadelerine yer verilmekte.

Whatsapp Whatsapp uygulaması Whatsapp yeni güncelleme Whatsapp uygulama sorunu
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın