Whatsapp Güncellemesi Her An Geri Çekilebilir!

Whatsapp yeni güncellemesi ile beraber tepkileri üzerine çekmiş ve kullanıcılarından olumsuz yorumlar almıştı.

Whatsapp Güncellemesi Her An Geri Çekilebilir!

Küresel olarak her geçen gün daha fazla kullanıcı kazanan dünyanın en büyük mesajlaşma uygulaması Whatsapp geçtiğimiz günlerde yayınladığı güncellemesinden ötürü çok büyük tepkiler çekmiş ve aldığı bu tepkiler sonrasında herhangi bir açıklama yapmayarak kullanıcılarını kızdırmıştı.

Yeni Güncelleme Yolda!

Whatsapp yeni güncellemesinde kişiler kısmını değiştirmiş ve bu kısmın yanı sıra Snapchat uygulamasında olduğu gibi özellikleri söz konusu olmuştu, ancak şirket yeni güncelleme ile beraber bundan sonrasında yeni bir güncelleme gönderip bu tür beğenilmeyen özellikleri kaldırmasının söz konusu olabilecek olduğuna değinildi. Genel olarak şirket tarafından her ne kadar bugüne kadar Whatsapp uygulamasının ne zaman güncellenecek olduğu büyük bir merak konusu olduğuna dair herhangi bir net açıklamanın söz konusu olmadığını belirtmek gerek. 

Ancak durum özelliğinin kalması bunun yanında kişiler eklentisinin ve bölmesinin tekrar geri gelmesinin söz konusu olacak olduğu ifade ediliyor. Şirketin ne zaman güncelleme göndereceğinden daha da merakla beklenen durumu ise şirketin uygulamaya getirecek ek özelliklerde bundan sonra neler yapacak olduğu merak konusu.

whatsapp whatsapp güncellemesi yeni güncelleme whatsapp güncelleme geliyor
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın