Samsung Galaxy S8 ve Samsung Galaxy S8 Edge Türkiye Tanıtım Tarihi Ne Zaman?

Samsung Galaxy S8 ve Samsung Galaxy S8 Edge ile ilgili gelen bilgiler merak konusu...

Samsung Galaxy S8 ve Samsung Galaxy S8 Edge Türkiye Tanıtım Tarihi Ne Zaman?

Samsung Galaxy S8 ve Samsung Galaxy S8 Edge ile ilgili olarak son dönemde büyük bir merak hakim olmasına rağmen şirketin dünya ile eşzamanlı olarak cihazlarını Türkiye'de tanıtacak olduğunun bilgisi yayınlandı. Resmi olarak tanıtım tarihine ilişkin herhangi bir davetiye söz konusu olmazken cihazın üzerinde ne gibi etkenler ve özellikler olacağına dair bilgilerin de ayrıca ek olarak merak konusu olduğunun bilgisi yayınlanıyor.

Merakla Beklenen Dev!

Samsung Galaxy S8 ve Samsung Galaxy S8 Edge modeli özellikle Türkiye'de son derece fazla merakla beklenen cihazlar arasında bulunuyor, özelliklerinin yanı sıra 29 Mart tarihinde tanıtılacak olduğunun bilgisi söz konusu olan Samsung Galaxy S8 ve Samsung Galaxy S8 Edge modelleri ile ilgili olarak önsiparişe Türkiye'de 10 Nisan ve sonrasında sunulabilecek olduğuna dair iddialar yayılıyor. Tabii cihazların üzerinde olacak olan özelliklerin özellikle nasıl olacağı ve Apple cihazlarına oranla ne kadar bir fark olacak olduğu ve fiyat açısından ne gibi değişimlerin söz konusu olabilecek olduğunun en fazla merak edilen konulardan bir tanesi olduğuna değiniliyor.

Samsung Galaxy S8 ve Samsung Galaxy S8 Edge Samsung Galaxy S8 galaxy galaxy s8 plus galaxy s8 tanıtım tarihi ne zaman galaxy s8 plus ne zaman tanıtılacak
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın