Samsung Galaxy Note 8 Hakkında Beklenmedik Gelişmeler

Samsung son 2 gündür aktif olarak harekete geçti.

Samsung Galaxy Note 8 Hakkında Beklenmedik Gelişmeler

Şirket tarafından yapılan yazılı basın açıklaması ve duyuru söz konusu olmamasına rağmen Samsung Galaxy Note 8 modelinin hazır olduğu sosyal medya üzerinden Samsung hesabından işlemci ile ilgili atılan bir mesaj sonrasında ortaya çıktı. Twitter üzerinde herkese açık olarak bir mesaj yayınlayan Samsung, işlemci ile ilgili detay verirken görselde yer verilen cihazın ise Samsung Galaxy Note 8 olduğu tahmin edildi.

Samsung Galaxy Note 8 Modeli Olabilir

Aynı şekilde bugün Samsung Galaxy Note 8 modeli olduğu iddia edilen bir görsel internet dünyasına bomba gibi düştü. Kullanıcıların dikkatini çeken görsel özellikle cihaza dair detaylar hakkında bilgi vermezken bir çok kullanıcının cihaza dair yayınlanan görselleri beğendiğine dair yorumlaması şirketin belirli bir süre sonrasında satışa sunacak olduğu Samsung Galaxy Note 8 modelinin fazla satış rakamlarına erişebilecek olduğunu doğrulamasını sağladı. Samsung daha önce yaptığı basın açıklamasında Samsung Galaxy Note 8 modelinin çok şık ve çok yüksek özellikler ile kullanıcılara sunulacak olduğunu doğrulamıştı.

Samsung Galaxy Note 8 Samsung Samsung Galaxy Samsung Galaxy Note Samsung Galaxy Note 8 görsel Samsung Galaxy Note 8 görseli Samsung Galaxy Note 8 görselleri
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın