PlayStation 3 Üretimi Tamamen Durdu!

PlayStation 4 konsollarının çıkması üzerine geri planda kalan PlayStation 3, oyun konsollarının üretimlerinin tamamen durdurulduğu açıklandı.

PlayStation 3 Üretimi Tamamen Durdu!

Dünyada bir çok ülkede insanların kullandığı oyun konsollarından birisi olarak tanınan ve bugüne kadar milyonlarca adet sattığı bilinen PlayStation 3, oyun konsolu ile  ilgili olarak şirket tarafından yapılan açıklamada PlayStation 4 oyun konsollarının ardından PlayStation 3 oyun konsollarına gerek sunulan son oyunlar, gerek ise sunulan güncellemeler konusunda geri planda davranılmış ve bu durum neticesinde özellikle oyunlar konusunda PlayStation 3 kullanıcıları bazı oyunlarda büyük sorunlar yaşamışlardı. Yaşanan sorunların yanında özellikle de Türkiye'de kullanıcıların daha uygun fiyata sahip olmasından ötürü tercih ettikleri 3. seri oyun konsolu, son zamanlarda Türkiye'de dahi tercih edilemez hale gelirken, Slim modellerinin uygun fiyatından ötürü PS4 Slim modelinin daha fazla tercih edildiği ifade edildi.

Oyun Konsolu Alanında Birinci Sırada.

PlayStation ve XBOX One modellerinin eski yıllarda üretilen modellerine oranla yeni modelleri daha fazla dikkat çekiyor ve dikkat çekmekle kalmayarak, daha yeni güncel oyunlar ve daha yüksek kalite sayesinde satış rakamları ve fiyatları konusunda da başarılı satuış rakamları elde ediyorlar.

PlayStation sony sony PlayStation sony PlayStation 3 üretimi PlayStation 3 üretimi durduruldu
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın