LG G7 ve V30 Modeline Dair Beklenmeyen Tanıtım İddiası

LG G7 ve V30 modellerine dair yeni iddia ortaya atıldı.

LG G7 ve V30 Modeline Dair Beklenmeyen Tanıtım İddiası

Akıllı telefon üreticisi ve teknoloji lideri LG yeni attığı adımlar kapsamında LG G7 ve V30 modellerini tanıtmaya hazırlanıyor. Akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlar üreten şirket, son dönemde ürettiği yeni modeller ile birlikte dikkat çekerken, bir yandan da yeni cihazlar tasarlıyor ve her sene daha farklı modelleri kullanıcılarına sunuyor.

Ocak Ayı Deniliyordu...

LG G7 ve V30 modellerinin ikisinin de Ocak ayına kadar tanıtılması beklenirken, iddialara göre şirket tarafından Ocak ayı beklenmeden gelecek aydan hemen sonra Ağustos ayında Samsung ile birlikte olmasa da Samsung tarafından Note 8 etkinliğinden önce veya sonrasında yeni bir etkinlik ile birlikte iki modelin aynı anda tanıtılabilecek olduğu belirtiliyor. Tabii, cihaza dair seri üretimlerin ne kadar yapıldığı ve ne zamana kadar kaç adet üretilecek olduğuna dair bir bilgi söz konusu olmadığı için üretimlere göre tanıtım tarihinde değişimlerin de olabileceği iddia edilmekte.

LG G7 ve V30 LG G7 LG LG G7 ve V30 ne zaman çıkacak LG G7 ve V30 çıkış zamanı LG G7 ve V30 çıkış tarihi LG G7 ve V30 özellikleri
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın