iPhone X Modelinin Fiyatı Türkiye'de Macbook Pro İle Yarışacak

iPhone X, modelini tanıtması bu sene içerisinde beklenen şirketin fiyat konusunda ise Türk kullanıcıları derinden ceplerini yakacak gibi görünüyor.

iPhone X Modelinin Fiyatı Türkiye'de Macbook Pro İle Yarışacak

Teknolojinin duayen ismi olarak bilinen ve her bir ürettiği ürün Türkiye'de gelir grubu düşük olan kesimler tarafından eleştirilen Apple'ın bu sene sonuna doğru 10. yılına özel olarak bir yeni akıllı telefon tanıtması bekleniyor. Şirketin tanıtımını yapacak olduğu iPhone X adına sahip modelin ise gerek tasarımsal anlamda, gerek cihazın donanımsal özellikleri anlamında çok ciddi gelişmiş bir cihaz olması beklenirken cihazın fiyatının ise daha fazla can yakıcı bir noktada olacağı iddia ediliyor.

Macbook Pro'nun Başlangıç Seviyesi İle Yarışabilir!

iPhone X, modeli iddialara göre Türk parası ile 5999 TL ve civarında başlayabilecek, bununla beraber dünyanın en iyi ve en gelişmiş notebook modeli olarak bilinen Macbook Pro modellerinin bu konuda fiyatının daha da fazla yükselecek olmasına rağmen iPhone X modeli ile beraber fiyatın yarışabilecek olduğu iddia ediliyor. Zira cihazın içerisinde yer alan parçaların fiyatının yükselecek olması, tasarımsal olarak harcanacak olan kritik maddiyat ve bir takım yeniliklerin getirdiği maliyet ve yeni üretim stokları ve maliyetleri cihazın ciddi bir şekilde fiyatını yükseltecek, bununla beraber dünyada sadece Türkiye'ye özgü 1500 TL civarında vergi eklenecek olan cihazın fiyatının yeni rekorları alt üst etmesi planlanıyor.

iPhone X iPhone apple apple iPhone X iPhone X fiyat
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın