iPhone 8 5.8 İnç OLED Ekran İle Satışa Sunulabilir!

iPhone 8 modellerine dair paylaşılan bilgiler şirketin yeni cihazının tamamen ekran bazlı bir cihaz olmasının öngörüldüğüne değiniyor.

iPhone 8 5.8 İnç OLED Ekran İle Satışa Sunulabilir!
iPhone 8 5.8 İnç OLED Ekran İle Satışa Sunulabilir! Sercan Yıldırım

Akıllı telefon sektörünün en fazla satış yapan isimlerinden olan Apple'ın elinde olan cihazların ekranlarından artık gelişen teknoloji sektörü ile memnun kalmamaya başlayan kullanıcıların yeni bir model ile beraber OLED ekran seçeneğine sahip iPhone 8 modelini gelecek sene içerisinde satın almasının tüm dünyada bu yılın sonunda ise bir çok ülkede söz konusu olabilecek olduğunun bilgileri yayınlandı. Akıllı telefon sektöründe sürekli gelişen donanım parçaları arasında yer alan ve cihazın en önemli parçası olarak bilinen ekranların bundan sonra OLED teknolojisi ile kullanıcılara sunulacak olması ve bununla beraber yeni gelecek olan bu sene Eylül ayında tanıtılması beklenen iPhone 8 modeli ile sunulmasının ayrı bir avantaj olarak 5.8 inç büyük bir ekran sunmasının söz konusu olacak olduğu ifade edilmekte.

Bilgisayardan Bile Daha Pahalı Olacak!

Ancak sorun burada başlıyor, zira iPhone 8 modeli ile ilgili olarak yabancı bir haber sayfasında yer verilen haber detayına göre şirketin bu modelinin son derece pahalı bir model olacağından ''bir bilgisayardan bile daha pahalı bir cihaz olacak ve hemen almak kolay olmayacak'' diyerek bahsedildi. Şirket Apple tarafından da gerekli olan çalışmaların kısa vadede yapılması söz konusu olacak olurken iPhone 8 modelinin bu sene sonunda Türkiye'de stoklarla sınırlı bir şekilde satışa sunulmasının söz konusu olabilecek olduğu ifadelerine yer verilmekte. 

iPhone iPhone 8 iPhone 8 oled oled oled teknolojisi
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın