iPhone 7 ve iPhone 7 Plus (PRODUCT) RED Special Edition Tanıtıldı!

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus (PRODUCT) RED Special Edition modeli bugün itibari ile tanıtıldı.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus (PRODUCT) RED Special Edition Tanıtıldı!
iPhone 7 ve iPhone 7 Plus (PRODUCT) RED Special Edition Tanıtıldı! Sercan Yıldırım

Akıllı telefon sektöründe yeni cihazlarını sürekli olarak tanıtarak kullanıcılarının beğenisine sunan Apple kullanıcılarına kısa vade sonrasında yeni cihazlarını sundu. AIDS/HIV hastalarına maddi olarak destek sunmak adına yeni renk seçeneğini tanıttı. Buna göre iPhone 7 ve iPhone 7 Plus (PRODUCT) RED Special Edition modeli kullanıcılarına sunulduktan hemen sonra yeni kırmızı rengi ile satış rakamlarını daha fazla yükseltecek olurken bununla beraber dünyanın her bir bölgesinde olan AIDS hastalarına maddi açıdan tedavi desteği sunmaya başlayacak.

Kıpkırmızı 7!

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus (PRODUCT) RED Special Edition modeli kırmızı renk olmasına rağmen hem erkek hem kadın tarafından rahatlıkla kullanılabilecek bir model olarak biliniyor, zira yeni renk seçeneğinin en az 128 GB modelini satın alacak olan kullanıcılar cihaza 4949 TL ödeme yapmak zorunda kalacak ve cihazı bu sayede satın alabilecek. iPhone 7 ve iPhone 7 Plus (PRODUCT) RED Special Edition modelinin 24 Mart tarihinde satışa sunulacak olduğu biliniyor.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus (PRODUCT) RED Special Edition iPhone 7 ve iPhone 7 iPhone 7 ve iPhone 7 Plus (PRODUCT) RED iPhone 7
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın