''İnternetsiz Ev Kalmasın'' Kampanyasına Büyük Tepki: Bunu Mu Uygun Görüyorsunuz?

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, tarafından Bakanlık kapsamında başlatılan kampanya ile vatandaşlara sözde müjde verilmişti.

''İnternetsiz Ev Kalmasın'' Kampanyasına Büyük Tepki: Bunu Mu Uygun Görüyorsunuz?

Son yıllarda sürekli olarak artan ve artmaya devam eden internet kullanımı ile ilgili olarak vatandaşlar son yılların en fazla internet kullanıcı abone sayısına ulaşıldığını izlerken bir yandan ise özellikle Doğu bölgelerinde maddi ve manevi herhangi bir engel olmasa bile internet kullanımının en alt seviyelerde kaldığı gözlemleniyor. İnternet kullanımı adına her gelir grubunun internet erişimi olmasına yönelik çalışmalar yürütülürken internetsiz ev kalmasın kampanyasını başlatan ve referandum vesilesi ile kampanya detaylarını açıklayan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, tarife ve fiyat açıklamasından sonra büyük tepki çekti.

Kablonet Bağlatsa Daha Uygun!

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, tarafından açıklanan ortalama fiyat 35 TL olurken genel olarak 20 GB AKN uygulanması ve 20 GB AKN sonrasında hızın normalde bile alt seviye kullanılamayacak olan 4MBPS hızından 1MBPS hızına indirilmesi sosyal medya ve forum sayfalarında tepkiye maruz kaldı. Kullanıcılar bu fiyata zaten fibernet hizmeti sunulduğunu belirterek ''vatandaşa gösterilen değer işte bu, vatandaşın değeri hükümetin gözünde neden bu kadar az?'' gibi sorular sordu.

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ulaştırma Denizcilik ve Ulaştırma akn internetsiz ev kalmasın kampanyası internetsiz ev kalmasın
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın