İnternet Kullanım Oranında Android Rekoru Kırıldı

StatCounter, tarafından yayınlanan son veriler Android işletim sisteminin rekoru ele geçirdiğini, ancak temkinli ve dikkatli olması gerektiğini ortaya serdi.

İnternet Kullanım Oranında Android Rekoru Kırıldı

StatCounter, tarafından yayınlanan son rakamlara göre dünya genelinde internete en fazla Android cihazlardan giriş yapıldı. Bilgiaayarların son dönemde özellikle Windows konusunda ciddi bir gerileme içerisinde olduğunu belirten şirket araştırmanın sonuçlarının Android için daha ön planda olduğunu ancak Windows'un her an Android'i geçebilme gücüne sahip olduğunu belirtti.

Android Rekor Kırarken, Windows Boş Durmadı!

İki Amerikan şirket birbiri ile yarışırken ikisinin de maddi gücünün son derece yüksek olduğu ve satış rakamları konusunda yaşanan düşüşlere rağmen sıradanlaşmış olan bir takım kullanımlar dolayısı ile Windows'un her geçen gün yükselebilecek bir yapıda olduğu belirtildi. Android ile Windows arasında 0.2 puan fark olurken Android'in aylar sonrasında 1. sıraya yerleşmesi özellikle de Google adına büyük bir heyecan yarattığı biliniyor. Apple'ın ise premium marka olmasının getirdiği bir takım maddi yüksek rakamlar dolayısı ile ilk 2 sıralamayı bugüne bugün kapamasa dahi gelecekte gelişen dünyanın düzeni sayesinde vatandaşların artan alım gücü sonucunda ortalama 30 yıl sonrasında listede 1. sıraya yerleşebilecek olduğu çeştili araştırmalar ile iddia ediliyor.

StatCounter StatCounter apple apple google android microsoft windows windows
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın