Google I/O 2017 Etkinliği Kapsamında Android 8.0 Tanıtıldı

Google I/O 2017 etkinliği kapsamında bugün yeni sürüm tanıtıldı.

Google I/O 2017 Etkinliği Kapsamında Android 8.0 Tanıtıldı

Akıllı telefonlar için sürekli olarak yeni güncellemeler yayınlayan ve kullanıcılarının yeni gelişme ve güncellemelerden yararlanmasını sağlamak için ellerinden gelenin daha da fazlasını yapmaya gayret eden Google, bugün yapılan etkinlik ile birlikte Android 7.0 güncellemesinden hemen sonra Android 8.0 güncellemesine ait detayları da paylaştı.

Akıllı telefonlar ve tabletlere ek olarak yeni özellikler sunacak olan Google, Android O sürümü ile birlikte daha fazla özelliğin kullanıcılara sunulacak olduğu ifade edildi.

Güncelleme İle Birlikte Daha Fazla Özellik Geliyor.

Google I/O 2017 etkinliğinde tanıtılan yeni sürüm hakkında pek fazla detay söz konusu olmasa da Android O sürümünün Android 8.0 olarak bilindiği belirtildi. Ancak güncellemeye ait herhangi bir detay verilmezken, kullanıcıların güncellemeye sahip olması için kısa bir süre daha beklemek zorunda kalacak oldukları, hemen ardından ise beta sürümünü yavaş yavaş ANDROİD ONE cihazlar için kullanıcılara sunacak olduğu ifade edildi.

Güncellemeye dair detayların gelecek haftalarda belli olması beklenirken, en fazla dikkat çekecek olan arayüzün olduğu ve bunun şuan bilinmediği belirtildi.

Google Google I/O Google I/O 2017 android android o android 8.0
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın