Galaxy S8 ve Galaxy S8+ İçin Kırmızı Ekran Sorunu Hakkında Açıklama

Akıllı telefonları ile son yıllarda bir takım rekorlar kıran ve son olarak Note 7 modelinden sonra satışa sunduğu amiral gemisi Galaxy S8 ve Galaxy S8+...

Galaxy S8 ve Galaxy S8+ İçin Kırmızı Ekran Sorunu Hakkında Açıklama

Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modeli ile ilgili yapılan son dakika açıklamasında şirket kullanıcılardan sürekli olarak kendilerine şikayetler geldiğini ve bu konu ile ilgili mühendislerin üst düzeyde yaptıkları çalışmalar sonucunda Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modelinde ortaya çıkan kırmızı çizgi sorununun neden olduğunu bularak çözüm yolunu bulduklarını açıkladı.

Super AMOLED Ekran Dolayısıyla Oluyor

Kullanıcıların Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modellerinde herhangi bir şekilde kırmızı çizgi sorunu yaşamaları durumunda cihazın ekran ayarlarından kendileri ayarlama yapmak zorunda olduklarını, kırmızı çizgi sorununun herhangi bir şekilde hata veya bir sorun olmadığını ifade edildi. Samsung SUPER AMOLED ekranın cihazın tüm ekranında kullanıldığını ifade ederek bunun cihazın ekran parlaklığı ve görüntü canlılığı adına en büyük özelliklerden birisi olduğunu belirtti. Şirket tarafından yapılan açıklama sonrasında dünyanın bir çok bölgesinde olan kullanıcıların içi rahatlamış gibi görünüyor.

Galaxy S8 ve Galaxy S8+ Galaxy S8 samsung samsung galaxy s8+ Galaxy S8+
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın