Galaxy Note 7R Modeli Tekrar Mı Çıkacak?

Galaxy Note 7R modeli ile ilgili olarak basında ortaya çıkan iddialar akılları karıştırdı.

Galaxy Note 7R Modeli Tekrar Mı Çıkacak?

Akıllı telefonların son yıllarda hiç olmadığından daha fazla değer görmeye başlaması üzerine bir çok kullanıcı yeni cihaz satın alma sırasına girdi. Özellikle de bir çok kullanıcının yeni akıllı telefonları satın almadan önce sıradan bir şekilde araştırmaya başladığı bilinirken, sağlıklı bir cihaz almak için amiral gemi modellerini tercih eden bir çok kullanıcının amiral gemi modeli olan Galaxy Note 7 modeli ile birlikte de hüsrana uğradığı açıklanmıştı.

Yenilendi.

Galaxy Note 7R modelleri tamamen sorunsuz bir şekilde yenilenerek kullanıcılara sunulacak, sunulacak olan cihazın fiyatı diğer Galaxy Note 7 modeline göre yarı yarıya olacak olurken, sağlıklı bir cihaz olması açısından şirketin cihazın içerisine yeni 3000 mAh gücünde bir batarya koyduğu, bu batarya sayesinde cihazın olası patlama riskleri ve olası sağlık sorunlarına sebep olamayacak olduğu ifade ediliyor.

Yine de cihazın her ülkede satışa sunulmayacak olduğu düşünüldüğünde cihazın Türkiye'de satışa sunulmasına yakın bakılmıyor. Tabii şirket tarafından verilecek olan son kararın önemli olduğunu belirtelim.

Galaxy Note 7R Galaxy Note Galaxy Note 7 samsung samsung Galaxy Note 7R
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın