Avrupa Birliği Facebook İçin Kararını Verdi

Avrupa Birliği (AB, tarafından alınan kararlarda şirket tarafından milyonlarca dolarlık bir ceza kesildi.

Avrupa Birliği Facebook İçin Kararını Verdi

Avrupa Birliği (AB, aldığı son dakika kararı ile birlikte tüm dünyada aktif olarak kullanılan ve sürekli olarak gelişen Facebook için 110 milyon avroluk bir cezanın onaylandığını açıkladı. Dünyanın haber kaynaklarından daha fazla takip edilen ve en değerli siteler arasında 2. sırada gösterilen Facebook, Google ile birlikte en değerli site ünvanını kazanırken şiirketin bu konuda daha fazla hassasiyet göstermesi ve buna uygun hareket etmesi gerektiği belirtiliyor.

Özellikle de son dönemde yapılan bir takım sorun ve sıkıntıların söz konusu olduğunu belirten Avrupa Birliği (AB, haberlerin sahte içerikler ile değiştirilmesi ve sahte haberlerin yayınlanmasına izin verildikten sonra hiçbir koşulda gelen tüm şikayetlere rağmen değiştirilmediği ve kaldırılmadığını ifade ederek, bu konuda şirketin 110 milyon avroluk bir ceza almasının uygun görüldüğünü ifade etti.

Büyük Cezalar!

Avrupa Birliği (AB, onaylanan bu ceza ile birlikte bir çok kullanıcıyı şaşkına uğratırken ABD merkezli şirket olan Facebook ise daha önce olduğu gibi şimdi de bu cezayı ödeyecek olduğunu belirtiyor.

Avrupa Birliği Avrupa ab facebook
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın