Selçuk İnan Yapılan O Teklifi Kabul Etti

Türkiye'yi döviz üstünden zora düşürmeye çalışmakta olan ve de dünyayı parmaklarında oynatan üst aklın planlarını da Cumhurbaşkanı görevinde bulunan Recep Tayyip Erdoğan bozmuş idi.

Selçuk İnan Yapılan O Teklifi Kabul Etti

Türkiye'yi döviz üstünden zora düşürmeye çalışmakta olan ve de dünyayı parmaklarında oynatan üst aklın planlarını da Cumhurbaşkanı  görevinde bulunan Recep Tayyip Erdoğan bozmuş idi.

Erdoğan'ın TL'nin değerini öne çıkardığı konuşmaların ardından dolar ve euro'su olanlar döviz bürolarına akın edip paralarını TL'ye çevirmeye başlamıştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısına Galatasaray da uymak için kolları sıvadı. Yönetim ilk olarak futbol takımı kaptanı Selçuk İnan'la masaya oturdu.

Selçuk İnan'ın sarı-kırmızılı idarecilere "Hiç sorun değil. Paramı TL üzerinden alırım" demesi herkesi sevindirdi. Kaptanın bu fedakarlığının takımın geri kalanına da olumlu yansıması bekleniyor.

Yabancı futbolcuların durumu ise belirsiz. Ancak teklif her isme götürülecek. Wesley Sneijder'in "Evet" demesi halinde tüm takımın onu takip etmesi büyük ihtimal olarak görülüyor.

Cimbom'da yönetim, sezon başı 900 bin Euro'ya anlaştığı teknik direktör Jan Olde Riekerink'in maaşını da TL üzerinden ödemek istiyor. Bu fikir, Hollandalı teknik adam ile paylaşıldı. Riekerink de bu teklife sıcak yaklaştı. 

 

galatasaray selçuk inan recep tayyip erdoğan
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın