Aziz Yıldırım Hiç Bir Şekilde Ceza Almayacak

Fenerbahçe Spor Kulübü'nün Başkanı görevindeki Aziz Yıldırım'ın, Beşiktaş Spor Kulünü derbisinde, ''Federasyonda yer alan tüm Beşiktaşlı yöneticiler gidecekler. Yarın itibariyle çok büyük bir savaş başlamış olacak. Ayıptır bu ya! Bu şekilde bir rezillik hiç görmedim. Hakemler bu Beşiktaş Spor Kulübü'nü daha ne kadar koruyacaklar'' şeklindeki sert ifadelere yer vermişti.

Aziz Yıldırım Hiç Bir Şekilde Ceza Almayacak

Fenerbahçe Spor Kulübü'nün Başkanı  görevindeki Aziz Yıldırım'ın, Beşiktaş Spor Kulünü derbisinde, ''Federasyonda yer alan tüm Beşiktaşlı yöneticiler gidecekler. Yarın itibariyle çok büyük bir savaş başlamış olacak. Ayıptır bu ya! Bu şekilde bir rezillik hiç görmedim. Hakemler bu Beşiktaş Spor Kulübü'nü daha ne kadar koruyacaklar'' şeklindeki sert ifadelere yer vermişti.

Aziz Yıldırım'ın TFF Başkanvekili Nihat Özdemir ve Beşiktaş yöneticisi Ahmet Nur Çebi'ye yönelerek sarf ettiği ileri sürülen bu ifadelerin cep telefonu ile çekilen görüntüleri medyaya yansıdı. Yayıncı kuruluşa ait olmayan bu görüntülere göre Yıldırım PFDK'ya sevk edilemiyor.

Derbinin temsilcisi Ahmet Hamdi Usta da Yıldırım'ın söylediklerini duymadığını rapor etti. Aziz Yıldırım'ın PFDK'ya sevk durumu bugün belli olacak.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın, Beşiktaş derbisinde, "Federasyondaki bütün Beşiktaşlı yöneticiler gidecek. Yarından itibaren büyük bir savaş başlayacak. Ayıptır ya! Böyle rezillik görmedim. Hakemler bu Beşiktaş'ı daha ne kadar koruyacak" şeklinde sert ifadeler kullanmıştı.

 

aziz yıldırım tff beşiktaş
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın