Kabine Değişikliği Hakkında Önemli Yorumlar

Dün yapılan 2017 ila 2019 arası yeni kabine ile ilgili konuşan yöneticiler görevlerinde başarılı olma dilekleri ileten herkese teşekkürlerini belirli aracılarla ilettiler.

Kabine Değişikliği Hakkında Önemli Yorumlar

Sosyal medya üzerinden ve telefonla bakan olduğunu öğrenenler yeni bakanlar olduğu gibi Erdoğan ve Yıldırım tarafından özellikle Burhan Kuzu'nun ve Tuğrul Türkeş'in devre dışı bırakılması sosyal medyada olay yarattı. Burhan Kuzu adalet ile ilgili bir tweet atarken aynı şekilde yapılan açıklamalarda da Burhan Kuzu'nun görev dışı kalmasının nedeninin görevini başarılı yapamaması ve sosyal medyada sürekli olarak hedef gösterilen bir isim olması iddia edildi.

Kullanıcılar Sosyal Medyadan Sordu

Yeni Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı hakkında ise sosyal medyada daha önce yayınladığı içerikler dolayısı ile büyük bir tartışma başladı. Daha önce 2013 yılı ve civarında Erdoğan ve Gülen ile ilgili tweetleri ortaya çıkan kadın bakanın bu tweetler hakkında yaptığı açıklamasında da kendisinin atmadığı, otomatik tweet olduğunu ifade etmesi sistemin böyle bir özelliği olmamasından dolayı büyük tartışmalar ve yalan söylüyor tartışmalarına sebep oldu.

kabine yeni kabine kabine değişikliği yeni kabinede tweet skandalı
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın