Erdoğan'dan İşsizlik ve 2023 Açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2023 yılına dair hedeflerini güncellediğini açıkladı.

Erdoğan'dan İşsizlik ve 2023 Açıklaması

Muhtarlar toplantısında önemli açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bu konuya dair yaptığı açıklamasında Türkiye'de son aylarda yaşanan ekonomik sıkıntıların yanında ekonomide yaşanan sıkıntılar sonucunda enflasyon oranları ve işsizlik oranlarının bu yılın sonuna kadar tekrar tek haneli rakamlara gerilemesi adına hareket edecek olduklarını açıkladı. Açıklamalarında özellikle de işsizlik konusuna değinmesi ile dikkat çeken Erdoğan, işsizlik oranlarına dair gerekli olan önlemlerin alınacak olduğunu açıkladı.

Şehitler Hakkında Açıklama.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, tarafından ayrıca şehitler hakkında da yapılan açıklamada gerekli olan önlemlerin daha fazla alınmasına yönelik alımların atılacak olduğuna değinilerek, bunun yanında 10 bin civarında 2 yıl içerisinde terörist öldürüldüğünü açıkladı. Erdoğan, şehitler konusunda ilgili olan önlemlerin daha fazla alınmasına yönelik adımların da atılacak olduğunun açıklamasında bulunarak, vatandaşların gönlünü rahat tutması gerektiğini belirtti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanı Recep Cumhurbaşkanı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ak parti şehit açıklamaları
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın