Erdoğan Yine Sert Çıktı: Darbecilerin Yollarını Açanları Unutmayacağız!

15 Temmuz ile ilgili vatandaşlara hitap eden Erdoğan, aynı şekilde yaşananları da unutmayacak ve unutturmayacak olduklarını açıkladı.

Erdoğan Yine Sert Çıktı: Darbecilerin Yollarını Açanları Unutmayacağız!

Türkiye tarihinde kara bir leke olarak kalacak olan ancak bir yandan da demokrasinin kurtuluşu ve devamını sağlayacak olmasından dolayı kutlamaların yapıldığı 15 Temmuz ile ilgili olarak bugün Erdoğan başlıca konuşmacılardandı. Yaptığı İstanbul ve Ankara konuşmasında defalarca CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu sert sözler ve ithamlar ile eleştiren Erdoğan, özellikle CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu tarafından darbe gecesinde darbecilerin önünü açmasının ve çay ile kahve içmesinin unutulmayacak olduğunu açıkladı.

CHP Liderinin Başkanlığı Bırakması Gerekiyor

Erdoğan, onlarca yıldır yapılan seçimleri kaybetmesine rağmen hala daha koltuk sevdasında olduğu dolayısı ile CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştirirken bir yandan da darbecilere destek verdiğinin video kanıtları ile görüldüğünü ve darbecilerin geçmesi için yolu açarak daha sonrasında VIP ile Bakırköy Belediyesi'ne sığındığını açıkladı. CHP Lideri tarafından son 2 günden bu yana pek fazla kameralar karşısında görülmemesi ile ilgili olarak yarın itibari ile basına karşı bu konulara karşılık yanıt vermesi bekleniyor.

CHP CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu AKP AK Parti Erdoğan eleştiri
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın