Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Tayyip Erdoğan 1044 Gün Sonra Kürsüye Çıktı!

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, bugün kendi kurucusu olduğu AK Parti'nin kürsüsüne geri çıktı.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Tayyip Erdoğan 1044 Gün Sonra Kürsüye Çıktı!

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, Türkiye'de yeni yönetim sisteminin yavaş yavaş uyum yasaları kapsamında oturmaya başlamasının ardından 1044 gün öncesinde son kez çıktığı kürsüye bir kez daha çıktı. Bugün AK Parti Grup Toplantısında başlıca konuşan isim olan Erdoğan, özellikle partililere seslendi.

Kendi adına konuşan ve partisinin bundan sonra daha fazla çalışması gerektiğini sözleri ile belli eden Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, bu konuda AK Parti içerisinde bunca senedir iktidar olmasının arkasında yatan nedenin devrimci olması ve sürekli olarak yeniliğe yönelmesi sayesinde olduğunu açıkladı.

Erdoğan'dan Dikkat Çeken Yorum.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, ayrıca 180 gün sürenin olduğunu ve bundan sonra millete bahane üretmenin söz konusu olamayacak olduğunu ifade ederek, millet tarafından kendilerine gerekli olan tüm yetkilerin verildiğini ifade etti. Türkiye'nin yeni dönemde yıl sonuna kadar daha sert ve daha kararlı adımlar atacak olduğunun da ifadesine yer vererek sözlerini sonlandıran Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, bununla birlikte kabine değişikliği sorusunun kendisine değil Binali Yıldırım'a sorulmasını önerdi.

Cumhurbaşkanı Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Tayyip Erdoğan erdoğan kürsü kürsü
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın