Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'dan Alkol Açıklaması!

Erdoğan bugün yaptığı açıklamalarda vatandaşları alkol konusunda uyardı.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'dan Alkol Açıklaması!

Dünyanın en fazla alkol tüketimi söz konusu olan ülkeleri arasında yer alan Türkiye özellikle ucuz içkiler konusunda tüketimleri her geçen gün daha fazla arttırıyor. AK Parti tarafından sürekli olarak alkole karşı başta Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan tarafından olan büyük ve yarı başarılı bir mücadele söz konusu olurken bugün Yeşilay etkinliğinde bazı yeni açıklamalarda bulunarak alkol diyerek vatandaşların aklının bulandırıldığını ve kendilerinin yasal olduğu sürece hiçbir mekanı kapatmadıklarına değindi.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan Uyarıyor!

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan açıklamalarında Türkiye'de aile yapısının kuvvetli olmasına rağmen haftalarca alkol üzerinden ve kendisi hakkında hayat tarzına karıştığı yönünde söylemlerin olduğu ancak kendisinin Cumhurbaşkanı olarak kimsenin hayat tarzına karışmadığına değindi.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan açıklamalarında ayrıca vatandaşların alkol yasası ve yasakları ile ilgili kurallara uyması gerektiği zira küresel olarak uyuşturucu ve alkol tüketiminde sürekli olarak bir artışın söz konusu olduğunun açıklamasında bulundu.

ak parti tayyip tayyip erdoğan cumhurbaşkanı tayyip erdoğan
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın