Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'dan ''2. Referandum'' Açıklaması

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Urfa'da vatandaşlara hitap etti.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'dan ''2. Referandum'' Açıklaması

Türkiye'nin sadece 5 gün kalan referandum çalışmasını özellikle üst düzeyde yürütmeye devam ettiği bilinen Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, bugün yeni durak olarak Şanlıurfa'yı belirledi. İzmir'de konuşan Binali Yıldırım'ın aksine Doğu bölgesinde oyların düşük kalmasından ötürü Doğu bölgesine yönelen Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, miting alanında vatandaşlara referandum sonrası için ''idam'' sözü vermeyi ise ihmal etmedi.

''Eğer Hayır Diyorsa 2. Referandumu Yaparız''

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, özellikle vatandaşların idam sloganlarını tekrarlaması üzerine sesini yükselterek ''Sayın Bahçeli evet diyor, Sayın Kılıçdaroğlu evet diyor, Başbakanımız Binali Yıldırım'ın kararını zaten biliyorum, eğer Kılıçdaroğlu desteklemez ise 16 Nisan'dan sonra yeni bir referandum yapar idamın gelip gelmemesine yönelik kararı millete bırakırız'' dedi.

Özellikle Türkiye'nin daha fazla zengin olması ve daha fazla refah içerisinde ilerlemesini istemeyen FETÖ ve PKK gibi terör örgütlerinin olduğunun altını çizen Erdoğan, ''Benim Kürt kardeşlerime hizmet mi verdiler?'' diyerek Doğu bölgesinde kontrolde olan HDP'nin yönettiği belediyeleri eleştirdi.

erdoğan Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanı Cumhurbaşkanı Tayyip tayyip erdoğan
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın