Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan 2. Darbe Açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Diyarbakır'da sevenleri ile buluştu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan 2. Darbe Açıklaması

Yakın bir gelecekte yeni bir darbe girişiminin başarılı olacak şekilde şimdiden ayarlandığı iddiaları son günlerde özellikle yayınlanan Ülker ve McDonalds reklamları gibi reklamlar sonrasında vatandaşlar tarafından bir paranoya gibi araştırılmaya başlandı. Özellikle yayınlanan Ülker reklamından hemen sonra vatandaşların 2. darbe girişiminden korkmaya başladığı sosyal medya üzerinden yayılmaya başlanınca bu konu ile ilgili olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Diyarbakır'da yanıt verdi.

Daha Ağır Bedel Öderler!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Diyarbakır'a geldiği sırada uçağına F-16 savaş uçakları eşlik ederken olası terör saldırılarına karşı da gerekli olan önlemler alındı, özellikle Fethullah Gülen'in katıldığı bir televizyon programında arkaplanda Diyarbakır 4 ayaklı minareye yer verilmesi ''acaba Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a suikast mi yapılacak?'' sorularını doğururken vatandaşlar ile meydanda 88 eserin açılışını gerçekleştiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ''eğer ki bir daha bu tür bir darbe girişimine kalkışırlar ise bedelini çok daha ağır öderler!'' diyerek yanıt verdi. Türkiye'de 2. darbe iddiaları özellikle 15 Temmuz tarihinden bu yana sürekli olarak sosyal ve antisosyal alanda kendisine yer buluyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan darbe Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 2. darbe açıklaması darbe darbe girişimi iddiaları
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın