Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: Sosyal Medyadan Asla İzin Vermeyiz!

İnsan hakları skandalları ile anılmaya devam eden Türkiye maalesef insan haklarının gasp edildiği ülkeler arasında kendisine yer buluyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: Sosyal Medyadan Asla İzin Vermeyiz!

Dünyanın gelişmiş olan hristiyan ülkelerine oranla çok daha fazla gerilerde olan Türkiye maalesef gerek maddi gerek ise manevi anlamda gücüne güç katacak olduğu yerde bazı küresel terör örgütleri dolayısı ile geriden gelmek zorunda kalıyor ve güzel ülkemiz ilerlemesine ilerleme kattığı bu yıllarda bir yandan da gerilemeye devam ediyor. Bugün itibari ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından özellikle bu konuda ciddi açıklamalar yapıldı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklamalarında Türkiye'de kültürel değerlerin gerek sosyal gerek internet üzerinden gerek ise özellikle sosyal medya üzerinden yok edilmesine izin verilmeyecek olduğunun açıklamasında bulundu.

Dünyanın Özgür Ülkeleri Sıralamasında...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan kültürel açıklamaların yanı sıra Türkiye'de özgürlükler hala daha korunmaya devam edilmekte ve korunmaya devam edilecektir, ancak özgürlükler sıralamasında özellikle hükümetin çok katı siyasi sosyal medya yönetimi ve erişimi kesmesi dönem dönem söz konusu olması dolayısı ile bir takım sıkıntılar yaşanmakta. Türkiye'de olan kullanıcıların ise sosyal medya şirketlerine en ufak bir yavaşlamada saniyeler içerisinde farklı yollardan gerekli bildirimleri yaptığı ve Türkiye'nin bu durum dolayısı ile sürekli olarak AB, BM gibi kurumlar tarafından özgürlükleri kısmaya çalışmaması yönünde uyarılar aldığı biliniyor.

Cumhurbaşkanı Recep Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sosyal medya sosyal medya ve kültür
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın