AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan Açıklamalar

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni açıklamalar yaptı.

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan Açıklamalar

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün verilen iftar kapsamında yetkililere ve vatandaşlara seslendi. Tüm dünyada yaşandığı gibi Türkiye ve çevresinde de benzer olayların zaman zaman yaşandığını, ancak en kötü olaylardan birisi olan 15 Temmuz darbe girişiminin olduğuna değinerek, sözlerini Türkiye'nin 2019 yılı hedeflerine kilitlediklerine değinen Erdoğan, bu konuda partililer ile yapacak oldukları çalışmalar kapsamında 2019 yılına kadar her türlü evleri gezerek, gezmedik ev, çalmadık kapı bırakmayacak olduklarını açıkladı.

Tek Tek Gidecekler!

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklamalarında tek tek her evin kapısının çalınacak olduğunu ifade edip, partisi tarafından bununla ilgili talimat verdiğini ortaya koydu. 15 Temmuz sonucunda şehit olanları ve gazi kalanlar ile birlikte aynı şekilde darbeye karşı olan tüm vatandaşları selamladığı ve minnet duyduğunu ifade eden AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, daha sonrasında sözlerini sonlandırdı.

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı AK Parti Genel ak parti ev ziyareti ev
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın