ABD Başkanı Donald Trump, Erdoğan'ı Nasıl Telaffuz Etti?

ABD Başkanı Donald Trump, geçtiğimiz günlerde Erdoğan ile birlikte buluştu.

ABD Başkanı Donald Trump, Erdoğan'ı Nasıl Telaffuz Etti?

Türkiye'nin Cumhurbaşkanı Erdoğan ile birlikte ABD Başkanı Donald Trump, geçtiğimiz günlerde kısa süren bir görüşmede bir araya gelmiş be birlikte bir takım olayları kısa süreli olarak görüşmüşlerdi. Yapılan görüşmenin hemen ardından Türkiye ve dünyada gelişmeler dikkat çekerken ABD Başkanı Donald Trump'ın son dönemde Erdoğan ismini nasıl telaffuz ettiğine dair haberler ortaya çıkmaya başladı.

İddiaların yanı sıra Amerikan basını tarafından her türlü en ince detaya kadar net bir şekilde takip edildiği ve Türk basınına oranla Amerikan basınında telaffuz konularının da gündemde olduğu belirtildi. Dünyanın ileri gelen gazetelerinin dahi ABD Başkanı Donald Trump tarafından Erdoğan ismini nasıl telaffuz ettiğine dair haberler yapıldı.

Er-do-Wan Olarak Okudu...

ABD Başkanı Donald Trump, Erdoğan ismini telaffuz etmek için özel bir çaba göstermediği ancak ismi telaffuz etmek için kendince bir takım tekrar yapmış olabilecek olduğu iddia edildi. TRUMP tarafından ismin Er-Do-Wan olarak telaffuz edildiği ve Türkçe karakterden dolayı bir takım sıkıntılar yaşamış olabilecek olduğu iddia edildi.

Dünyanın en güçlü lideri konumunda olan ABD Başkanı Donald Trump, Erdoğan için gizlilik içerisinde süren sadece 20 dakikalık bir görüşmeyi uygun görmüş ve görüşme 20 dakika sürmüştü.

ABD Başkanı ABD ABD Başkanı Donald ABD Başkanı Donald Trump erdoğan
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın