Uyku Sorunlarının Altında Yatan Sebepler Neler?

Psikiyatrist/Psikoterapist Yrd. Doç. Dr. Emre Tan uyku sorunları ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Uyku Sorunlarının Altında Yatan Sebepler Neler?

Türkiye'de son yıllarda yaşanan uyku sorunlarına değinen uzmanlar konu hakkında her yeni bir gün açıklamalarda bulunuyor, Psikiyatrist/Psikoterapist Yrd. Doç. Dr. Emre Tan tarafından bugün yapılan açıklamalarda ise uyku sorunları ile ilgili olarak yaşanan bir takım sıkıntıların söz konusu olduğunu ancak her uyku sorununun hemen bir soruna işaret etmediğine değinerek uyku sorunları ile ilgili olarak yaşanan bu sorunun hemen bir sorun olarak algılanmaması gerektiğine değindi.

Hemen Bir Sorun Olarak Algılamayın!

Psikiyatrist/Psikoterapist Yrd. Doç. Dr. Emre Tan açıklamalarında kesik kesik uyuma, tam derin uykuya dalamama, uyuyamama, uykudan sürekli olarak uyanma veya sürekli uyumanın bir takım bir kaç gün sürmesi durumunda sorun olmadığını strese bağlı veya çevresel faktörler dolayısı ile olabilecek olduğuna değinerek bunun yanında eğer ki bu sorunlar bir kaç haftadan uzun sürüyor ise mutlaka bir doktora görünülmesi gerektiğine değindi. Açıklamalarında vatandaşların hemen bir uyku sorununda korkmaması gerektiğine değinen Psikiyatrist/Psikoterapist Yrd. Doç. Dr. Emre Tan uyku sorunlarının devam etmesi durumunda korku duyulması gerektiğine değindi.

Psikiyatrist/Psikoterapist Yrd. Doç. Dr. Emre Tan Psikiyatrist/Psikoterapist Psikiyatrist/Psikoterapist Yrd. Doç. uyku sorunu uyku sorunları uyku sorunları tedavisi
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın