İnsanlar Üzerinde Denenmeye Hazırlanan Gençlik İlacı

Hollanda Erasmus Üniversitesi Tıp Merkezi'nde yapılan bir araştırma ve deney sonucu yakında insanlar üzerinde denenmeye başlanacak.

İnsanlar Üzerinde Denenmeye Hazırlanan Gençlik İlacı

Dünyada her geçen gün yeni teknolojilerin geliştiriliyor olması ve geliştirilen bu teknolojiler sayesinde daha iyi ve daha akıllı bilgi ve bilişim sistemlerini kullanabiliyor olmamızın arkasında her türlü teknolojik deneyler yatıyor. İnsanların sağlıklı olması ve teknolojiden dolayı ortaya çıkan hastalıklardan kurtulmasının arkasında yatan ana nedenlerden bir tanesi olarakta sağlıklı bir bünye üzerinde ve hastalıklı bir bünye üzerinde gerçekleştirilen deneyler sayesinde gerçek olurken bu deneylerden bir tanesi yakın zaman içerisinde fareler üzerinde başarılı olmasının tamamlanmasının ardından insanlar üzerinde denenmeye başlanacak.

İnsanlarda Riskli!

Hollanda Erasmus Üniversitesi Tıp Merkezi'nde yapılacak olan deneyler farelerin organlarının yaşlanmasını engellemesi dolayısı ile araştırmacılar tarafından gönüllü insanlar ve kadavralar üzerinde test edilecek ve buna göre hareket edilecek. Eğer ki gençlik sırrı başarılı olur ve zamanla yaş geçtikçe oluşan DNA hasarı organlar üzerinden giderilir ise ilk etapta ölümsüzlüğün sırrı olmasa da erken yaşta ölümler ve yaşlanmanın önüne 100 yıl, 200 yıl, 250 yıl ve 300 yıl gibi gelişimler sayesinde geçilebilecek. Tabii deneylerin en az 10 yıl sürmesi beklendiğini belirtelim.

Hollanda Erasmus Üniversitesi Tıp Merkezi'nde sağlık gençlik gençlik sırrı ilaç deney ve araştırmalar Hollanda Erasmus Üniversitesi Tıp Merkezi
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın