Diş Sağlığınızı Bozmamak İçin Sigaradan Uzak Durun

Dent Suadiye Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Protez ve İmplantoloji Uzmanı İlker Arslan, diş sağlığı için uyarılarda bulundu.

Diş Sağlığınızı Bozmamak İçin Sigaradan Uzak Durun

Dent Suadiye Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Protez ve İmplantoloji Uzmanı İlker Arslan, vatandaşların diş ve diş eti sağlığı için sigaradan mutlaka uzak durmalarını önerdi. Her bir insanın ortalama bir ömür boyunca dişlerinin beyaz kalması adına çaba harcadığına değinen diş hekimleri, vatandaşların bu konuda dikkatli davranması sonucunda sigaradan da uzak durmalarında beyaz dişlerin bilimum durumlar dışında zor olmadığını açıkladı.

Dişlerinize Büyük Zarar Veriyor

Dent Suadiye Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Protez ve İmplantoloji Uzmanı İlker Arslan, sigaranın dişlere karşı plak ve taş oluşumunu daha kolay hale getirdiğini, buna karşı insanların dikkatli davranması gerektiğine değindi. 

Dent Suadiye Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Protez ve İmplantoloji Uzmanı İlker Arslan, açıklamalarında sigaradan uzak duran insanların dişlerinin kesintisiz bakım yapmaları durumunda daha beyaz olduğunu ve daha sağlıklı olduğunu ifade ederek, çürük oluşumunun da bu sayede engellendiğini ifade etti.

Dent Suadiye Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Protez ve İmplantoloji Uzmanı İlker Arslan diş diş beyazlığı diş beyazlatma
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın