Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü'den Açıklama!

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü tarafından yapılan açıklamada Türkiye'de yeni sistem ile ilgili bilgiler verildi.

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü'den Açıklama!

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü tarafından yapılan açıklamada Türkiye'de son dönemde sürekli gündemde olan yeni Başkanlık sistemi ile ilgili olarak vatandaşların ikna edilecek olduğunun açıklamasında bulundu, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü açıklamalarında herhangi bir şekilde inat etmeyecek olduklarına değinerek vatandaşların özgür ve hür haklarının korunmasına yönelik olarak herhangi bir şekilde inat edilmesinin söz konusu olmaması gerektiğine değindi.

AK Parti ve CHP Çalışıyor!

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü tarafından yapılan açıklamanın yanı sıra Türkiye'de yeni sistem hakkında bazı bilgiler söz konusu oldu, CHP tarafından yapılan çalışmalar özellikle 3 büyükşehirde söz konusu başlarken diğer şehirlerde de gerek AK Parti gerek ise CHP tarafından çok büyük referandum kampanyalarının söz konusu olduğu ifade edilmekte. Ayrıca AK Parti tarafından daha fazla maddiyat ile ve daha fazla imkanlar kullanılarak diğer partilere oranla daha güçlü yapılar söz konusu olmakta. Tabii bu konuda net rakamların açıklanmadığı ancak seçim maliyetinin en az 190 milyon lira olacak olduğu ifade edilmekte.

bilim bilim sanayi bakanı bakan özlü ak part chp
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın