Yılın Medya Olayı Ödülü Hande Fırat'ın

Yılın Medya Olayı Ödülü'ne layık görülen Hande Fırat ödülünü Aydın Doğan'dan aldı.

Yılın Medya Olayı Ödülü Hande Fırat'ın

Yılın medya olayında Altın Kelebek'e layık görülen Hande Fırat ödülünü Doğan Medya'nın sahibi Aydın Doğan'dan aldı.

 

Yılın Medya Olayı Ödülü'ne layık görülen Hande Fırat ödülünü Aydın Doğan'dan aldı.

Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en önemli olayları arasında yer alan 15 Temmuz darbe girişiminde darbe girişiminin bastırılmasında büyük rol oynayan Hande Fırat Altın Kelebek'te de ödül aldı.

Darbe girişiminin yaşandığı esnada büyük bir habercilik örneği göstererek Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı canlı yayına bağlayan Hande Fırat, cep telefonu aracılığı ile yaptığı görüşmede Erdoğan'ın halka hitap etmesini sağlamıştı.

Hande Fırat'ın Erdoğan'ı canlı yayına almasının ardından Erdoğan halka meydanlara çıkma çağrısında bulunmuş ve darbe girişimini engellemek isteyen kalabalık gruplar meydanlara akın etmişti.

HANDE FIRAT'A ALTIN KELEBEK'İN EN ANLAMLISI GELDİ
Darbe girişiminin başarısız olmasının ardından Hande Fırat hem Cumhurbaşkanı Erdoğan ile hem de Başbakan Binali Yıldırım ile görüşmüş kendilerinden teşekkür almıştı.

"Yılın en önemli medya olayı" ödülüne Altın Kelebek'te layık görülen Hande Fırat ödülünü Doğan Medya'nın patronu Aydın Doğan'dan aldı.

Altın Kelebek'i aldığı esnada duygusal anlar yaşayan Hande Fırat, o günü anlatan kısa bir konuşma yaparak ödül için herkese teşekkür etti.

 

Hande Fırat Altın Kelebek Yılın Medya Olayı
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın