Uraz Kaygılaroğlu Nasıl 64 Kilo Verdiğini Anlattı

Pis Yedili dizisiyle daha çok ünlenen Uras Kaygılaroğlu 64 Kilo verdi. Uras Kaygılaroğlu nasıl 64 kilo verdiğini anlattı.

Uraz Kaygılaroğlu Nasıl 64 Kilo Verdiğini Anlattı

İlk kez 2008 yılında Es Es dizisi ile karşımıza çıkan Uraz Kaygılaroğlu, 2011 yılında da Pis Yedili dizisi ile karşımıza çıktı. O dönemlerde çok kilolu olan Uraz Kaygılaroğlu nasıl kilo verdiğini anlattı.

 

Pis Yedili dizisiyle daha çok ünlenen Uraz Kaygılaroğlu 64 Kilo verdi. Uras Kaygılaroğlu nasıl 64 kilo verdiğini anlattı.

Uraz Kaygılaroğlu'nun kilo verme konusu İbrahim Büyükak'ın 'Tıbbi bir operasyon geçirdin mi?' sorusuna Kaygılaroğlu şu yanıtı verdi.

 

"Tıbbi bir operasyon falan geçirmedim. Diyetle kilo verdim. Bir gün kuzenim Meriç ile giyinirken ki kendisi çok zayıftır. Çorabımı çekmek için eğildim.

 

O sırada kuzenim 'Eğil de bir göbeğine bak' dedi. Normalde ayı vb. hayvan benzetmelerine çok maruz kalsam da o laf benim çok ağrıma gitti. Sonra yememeye başladım ve 15-20 kilo verdim.

 

Sonra baktım yine kiloluyum. Yine yemeye başladım. Ama annem artık sağlığımdan dolayı çok endişeleniyordu ve bana 'Sen uyurken yatağından garip sesler geliyor.

 

Zayıfla artık, öleceksin' diyordu. Onun ısrarları üzerine bir diyetisyene gittim. Eve geldiğimde annem listeyi gördü ve 'Bu listeyi sana diyetisyen vermiş olamaz burada çok yemek var' diyerek bana inanmadı. 

 

Böylece benim diyet sürecim başladı ve 2 sene sürdü. 140 kilodan 76 kiloya indim."

 

 

Uraz Kaygılaroğlu Uraz Nasıl Kilo Verdi Uraz Kilo Verme Sırrı
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın