Ünlü Sanatçı Emrah'a Oğlundan Sitem

Ünlü sanatçı Emrah’ın oğlu Tayfun Erdoğan 25 yaşına girdi. 25 yaşını 4 Kasım günü kutlayan Tayfun, babası Emrah ile ilgili sitem dolu açıklamalarda bulundu.

Ünlü Sanatçı Emrah'a Oğlundan Sitem

Ünlü sanatçı Emrah’ın oğlu Tayfun Erdoğan 25 yaşına girdi. 25 yaşını 4 Kasım günü kutlayan Tayfun, babası Emrah ile ilgili sitem dolu açıklamalarda bulundu. Kendine ait sosyal medya hesabı üzerinden doğum günü ile ilgili sitem içeren paylaşımda bulunan Tayfun, “Evet belki istemediler çok kaçtılar benden... Ama bu çocuk oldu 25” diyerek babasına ince bir mesaj verdi. Şarkıcı Emrah ile baba – oğul ilişkisinde sorunlar yaşayan Tayfun’un yeni yaşını bu şekilde duyurdu.

Şarkıcı Emrah yepyeni bir dizi ile ekranlara gelirken, oğlu 25 yaşını babasına sitem dolu sözlerle duyurdu. Emrah ile ilişki yaşadığını ve ondan bir çocuk sahibi olduğunu söyleyen Tayfun’un annesi, uzun süren mücadelenin ardından bunu ispatlamıştı. Uzun yıllarca Tayfun’u nüfusuna almayan Emrah daha sonra ispatlanan bu gerçek sonrasında durumu kabullenmiştir. Tayfun Erdoğan zaman zaman yaptığı açıklamalar ve paylaşımlarla gündeme geliyor. Babasına sitem dolu mesajlar gönderen Tayfun, “Bugün doğdu Tayfun işte... Evet belki istemediler çok kaçtılar benden...Ama bu çocuk oldu 25... Artık beni en güzel şekilde yetiştiren annem her şeyim ona çok teşekkür ederim ve bana mesaj atıp doğum günümü kutlayan hepinize kucak dolusu sevgimi veriyorum..” dedi.

İnstagram hesabından babası şarkıcı Emrah ile ilgili göndermelerde bulunan Tayfun Erdoğan ayrıca, “Evet 26 yıl önce istenmeyen bir çocuk geldi dünyaya Bir hayatı daha doldurduk bir yaş daha attık olgunlaştık, hayatı öğrendik hani bir laf vardır ya 'Bu hayatta babana bile güvenme' diye bu hayat bana çok şey öğretti. Düşünüyorum acaba annem hayatımda olmasaydı nerede nasıl olurdum ben… Allah'ıma bin şükürler olsun ve bana mesaj atan o kadar insan var ki biz bir aile olmuşuz da haberim yokmuş. Allah tek tek razı olsun hepinize çok teşekkür ederim doğum günümü kutlayan herkese …” diyerek Emrah ile arasının açık olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi. 

sanatçı emrah sitem sanatçı emrahın oğlu tayfun erdoğan sitem
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın