Tülin Şahin, O Paylaşıma Çok Sert Çıktı

Tülin Şahin, pazartesi sendromu yaşayan Ahu Yağtu’nun instagram adresi üzerinden yaptığı paylaşımına sert çıkarak '' İşini olduğunu için kesinlikle bir zahmet şükretmeniz gerekiyor'' diye yanıt verdi.

Tülin Şahin, O Paylaşıma Çok Sert Çıktı

Tülin Şahin, pazartesi sendromu yaşayan Ahu Yağtu’nun instagram adresi üzerinden yaptığı paylaşımına sert çıkarak '' İşini olduğunu için kesinlikle bir zahmet şükretmeniz gerekiyor'' diye yanıt verdi. Bir zamanlar Dünyanın en iyi 50 mankeni arasında yer alan Tülin Şahin, kendisi ile aynı mesleğe sahip olan Ahu Yağtu'ya sosyal medya hesabı üzerinden tabiri caizse taş attı.

Ahu Yağtu, rol aldığı dizinin setine gitmeden önce instagram hesabı üzerinden kendi fotoğrafını paylaşıp altına da pazartesi sendromu yazmıştı. Mutsuzluğuna dem vuran Ahu Yağtu'nun instagram üzerinden yaptığı bu paylaşım çoğu takipçisinin de dikkatini çekti.

Bu paylaşıma anında karşılık veren Tülin Şahin'den ise çok manidar bir yanıt geldi. Kendisinin de yoğun bir çalışma temposu ile çalışma programı olduğunu ve buna rağmen güzelliğinden tutunda sağlığına kadar hiçbir zaman ödün vermeyen Tülin Şahin, bu durumdan genellikle şikâyet edenleri sert bir dil ile uyardı.

Takipçilerine paylaşım yaparak dile getiren Tülin Şahin '' Her gün işe gittiğiniz ve o işe ait olduğun için şükredin'' diye yazdı. Tülin Şahin ek olarak da '' Sürekli sosyal medya platformlarında pazartesi sendromu diye şikâyet edenler oluyor. Bir zahmet kendiniz için sabahları sağlıklı uyanıp ve işiniz olduğu için şükretmelisiniz '' diye dile getirdi.

Ahu Yağtu gibi çoğu kez bu sendromdan rahatsız olan ve sosyal medya platformlarında bunu dile getiren çoğu kullanıcı olduğu biliniyor. Bu sayede Tülin Şahin birçok isme göndermede bulunmuş olup, bu sözleri ise sosyal medya platformlarında günün en fazla konuşulan konusu haline geldi. Bu olaylardan sonra Ahu Yağtu sessizliğin 

Tülin Şahin Ahu Yağtu’nun Paylaşımına Sert Çıktı
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın