Tuğba Büyüküstün İçin Çok Yoğun Bir İlgi Vardı

Dizileri ile birlikte Ortadoğu başta olmak üzre dünyanın pek çok ülkesinde çok büyük hayran kitlesine sahip bulunan Tuba Büyüküstün, katılım gerçekleştirdiği 13’üncü Dubai Uluslararasındaki Film Festivali’nde tekrar çok büyük bir ilgi gördü.

Tuğba Büyüküstün İçin Çok Yoğun Bir İlgi Vardı

Dizileri ile birlikte Ortadoğu başta olmak üzre dünyanın pek çok ülkesinde  çok büyük hayran kitlesine sahip bulunan Tuba Büyüküstün, katılım gerçekleştirdiği 13’üncü Dubai Uluslararasındaki Film Festivali’nde tekrar çok büyük bir ilgi gördü.

DUBAİ FİLM FESTİVALİ'NDA GÖZLER BÜYÜKÜSTÜN'ÜN ÜZERİNDEYDİ

Bu yıl 55 ülkeden 156 film filmin yer aldığı Uluslar arası Film Festivali'nde 17 gala ve 16 özel sunum düzenlendi. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da festivalde kırmızı halıda yürüyen Tuba Büyüküstün, Samuel L. Jackson, Rekha, Bill Nighy, Luke Hemsworth, Jeffrey Wright, Andie MacDowell, Ranveer Singh, Vaani Kapoor, Melanie Griffith, Sharlto Copley, Michael Smiley, Enzo Cilento, Eva Longoria baston, Dave Johns, Lenny Abrahamson gibi ünlü isimlerin yanı sıra Arap sanatçıların katıldığı festivalde Arap medyasının gözdesi oldu. Arap televizyonları Büyüküstün ile röportajlar yaparken, hayranları da birlikte fotoğraf çektirmek için büyük çaba harcadı.

tuğba büyüküstün dubai dubai film festivali
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın