Tuba Büyüküstün Onur Saylak Çifti Evliliklerini Kurtaramadı Boşandılar

İki ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak çiftinin boşanacağı haberleri uzun süre magazin gündemini meşgul etmişti. Ünlü çift her şeye rağmen evliliklerini sürdürmeye çalışsalarda boşanma gerçekleşti.

Tuba Büyüküstün Onur Saylak Çifti Evliliklerini Kurtaramadı Boşandılar

Magazin dünyasının iki önemli oyuncusunun evliliği sona erdi. Geçtiğimiz yıldan bu yana boşanacakları iddia edilen Onur Saylak ve Tuba Büyüküstün her şeye rağmen devam eden birlikteliklerini 5 Hİki ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak çiftinin boşanacağı haberleri uzun süre magazin gündemini meşgul etmişti. Ünlü çift her şeye rağmen evliliklerini

sürdürmeye çalışsalarda boşanma gerçekleşti.aziran Pazartesi günü sona erdirdi. Peki bu aşamaya gelene kadar neler yaşandı? İşte detaylar...

Büyük gayret göstererek devam eden evliliklerinde yeni sorunlarla karşılaşan ve yaptıkları dün fedakarlıklara rağmen problemlerini aşamayan Onur Saylak ile Tuba Büyüküstün resmen boşandı. 6 yıllık evliliklerinden iki çocukları bulunan çiftin son olarak Saylak'ın koluna yaptırdığı dövme sonrasında boşanmayacağı ve evliliklerini sürdürecekleri dile getirilmişti ancak iki ünlü isim tek celsede ilişkilerine nokta koydu.

TEK CELSEDE BİTTİ

Geçen Şubat ayında ayrılık kararı aldıklarına dair haberler nedeniyle sıkıntılı günler yaşayan Büyüküstün ve Saylak, 5 Haziran'da hakim karşısına çıktı. Marmara Ereğlisi Aile Mahkemesi'nde görülen dava aynı gün sonuçlandı. Çift anlaşmalı olarak tek celsede boşandı.

NE OLMUŞTU?

Temmuz 2011'de evlenen ve ikiz kızları olan oyuncu Tuba Büyüküstün ile Onur Saylak boşanacağı haberi gündeme bomba gibi düşmüştü. Hatta çiftin malları paylaştığı bile konuşulmuştu. Tuba Büyüküstün'ün alyansını takmadığı dikkat çekmişti. Onur Saylak'ın Beşiktaş'taki bir otelde kaldığının öğrenilmesiyle birlikte iddialar da doğrulanmış olmuştu.Tuba Büyüküstün'ün İbrahim Kutluay ile aşk yaşadığı ve evliliğinin bu yüzden kötüye gittiği yine iddialar arasındaydı. Ancak her iki taraf da bu iddiayı sert bir biçimde yalanlamıştı.

Tuba Büyüküstün Onur Saylak
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın