The Walking Death 7. Sezon 7. Bölüm

Sing Me A Song adlı bölümü ile heyecanlı bir yayın sunan The Walking Dead 7. Sezon 7. Bölümünde yeni karakter Negan da daha yakından tanıtılıyor.

The Walking Death 7. Sezon 7. Bölüm
Sing Me A Song adlı bölümü ile heyecanlı bir yayın sunan The Walking Dead 7. Sezon 7. Bölümünde yeni karakter Negan da daha yakından tanıtılıyor. Bu sezonda yer alan diğer bölümler genel olarak seyircilerden olumsuz yorumlar almış olsa da, sezon finaline hazırlayan bu bölüm ile yeniden hareketlenme sağlandı. Sezon finaline 2 bölüm kalmışken bu kadar heyecanlı bir bölüm yayınlanması da, ileride olayların daha da karışacağını ve büyüyeceğini kanıtlar niteliktedir. 

Carl, Kurtarıcılar'ın kamyonetinde saklanarak bölgeye giriş yapar. Diğer taraftan ise, Negan gerçek yüzünü gösterir. Negan'ın birden fazla eşinin olduğu ve eşlerine karşı acımasız davranışları anlatılıyor. Kendisine bağımlılığı isteyen ve itaat edilmesini beklemektedir. Tam tersi olduğunda ise işkence yolunu seçmektedir. Carl, Negan'a karşı açık bir şekilde düşüncelerini aktarır ve Negan cesaretinden çok etkilenir. Ceza olarak gözünü görmek istese de, onun bir çocuk olduğunu fark edip yaptığından utanır. Carl, Michonne ve Eugene, Negan'dan intikam almak için kararlıdır. Bu planlar devam ederken, aslında aynı zamanda Negan güç kaybetmektedir. Eugene'nin nihayet bir mermi yapabilmesi ve Spencer'ın Rick'e karşı duyduğu nefretin korkutucu seviyelere geliyor olması, bölümün diğer önemli gelişmeleridir. Ayrıca Rick ve Aaron bir tekne ve içerisinde birçok malzeme bulmaktadır. Bu malzemeleri kurtarıcılar ile paylaşıp paylaşmayacakları sezon finali olan 8. Bölümde belli olacaktır. 

Negan'ın Judith ile buluştuğu sahne de çok etkileyiciydi. Bebeğe sarıldığı anda, bu kadar kötülük yapan bir karakterde bile iyilik olabileceğini herkes gördü. Aslında seyirci bu anlamda kararsız bırakılmaktadır. Özellikle eşlerinden birisinin eski eşine işkence yaparak yüzüne ütü basması ve ardından hem Carl'a merhamet edip geri adım atması hem de Judith ile olan sahnesi, akıllarda soru işareti bırakmıştır. 

Dizi uzun zamandır hareketsiz gitmekteydi ancak bu bölümle birlikte yeniden izleyicileri etkilemeyi başardı. Özellikle Rick ve Negan arasındaki gerilim artışı, olayların daha da büyüyeceğine işaret ediyor. Bir önceki bölümde tek mekan ve kişi varken, bu bölümde birçok karaktere odaklanma sağlanmıştır. 
The Walking Death
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın