The Walking Dead 7. Sezon 8. Bölüm Sezon Finali Yayınlandı İzle

Efsane dizi The Walking Dead 7.sezonda 8.bölüm ile ara sezon finaline girmeye hazırlanıyor.

The Walking Dead 7. Sezon 8. Bölüm Sezon Finali Yayınlandı İzle

The Walking Dead 7.Sezon 8. Bölüm Çözümlemesi
 
Efsane dizi The Walking Dead 7.sezonda 8.bölüm ile ara sezon finaline girmeye hazırlanıyor. Sezona çok da iyi başlamayan ancak, 7.bölüm ile tekrar bütün ilgiyi üzerine çekmeyi başaran dizinin 8.bölüm fragmanı yayınlandı. Bir önceki bölümde Judith ile Negan buluşmuş ve beklenmedik bir sahne yaşanmıştı. Negan’ın bebeği şefkatle sevmesi izleyici şaşırtmışa benziyor. Sadece bu sahneyi izleyen bir izleyici Negan’ın çok iyi bir karakter olduğunu düşünebilir. Şimdide 8.bölüm fragmanından hareketle neler olabileceği üzerine fikir yürütelim.


Ara Sezon Finalinde Heyecan Artıyor
 
Sevilen dizi The Walking Dead 7.Sezon 8.Bölüm ile ara sezon için 2 aylık tatile girmeye hazırlanıyor. Dizi yeniden yükseliş trendine girdi ve gelecek hafta yayınlanacak olan sezon arası öncesi son bölümü ile heyecan yeniden doruğa çıkacak gibi görünüyor. Bir önceki bölümde Negan’ın Judith ile yakınlaşması bu bölümde de incelenecek konulardan biri olacak gibi. Bu durum can sıkıcı olacak gibi duruyor. Bunun nedeni Negan’nın ne yapacağı belli olmayan bir karakter olmasıdır.


Büyük Kapışma Başlayabilir!
 
Sezon arasından sonra Negan’a karşı büyük bir savaş başlayacak gibi duruyor. Yeni yayınlanan son fragmanda bunun bazı ipuçlarını görebiliyoruz. Bu bölümde gruplar arası bir diyalog söz konusu olacak gibi duruyor. Bu gruplaşma öncesinde planların iyi yapılması çok önemlidir. Kısa fragmanda çok fazla detay verildiğinden bahsedemeyiz. Oluşabilecek gruplaşmada Rick’in grubuna iki grup daha ilave olacağa benziyor. Hilltop ve Ezekie’nin grupları Rick’in grubuna yaklaştığını görebiliriz.


Yeni Hedef Raytingleri Arttırmak


Bilindiği gibi dizi bu sezona çok iyi bir giriş yapamadı. Geçen sezonlara göre izleyici sayısı ve reyting oranlarında önemli düşüş yaşandığını söyleyebiliriz. Ancak, yazımızın başında da belirttiğimiz gibi son bölümde dizide önemli gelişmeler yaşandı ve heyecan bir anda tırmanışa geçmişe benziyor. Önümüzdeki bölümde de yeni hamlelerin gelmesi bekleniyor. Ara sezon öncesi herkesin beklentisi daha iddialı bir ara finalin olması. 8.bölümde Negal’e karşı oluşacak birleşmeyi ve cepheleşmenin ilk izlenimlerini görüyor olacağız. Dizinin 8.bölüm fragmanı yayınlandı. 11 Aralık Pazar akşamı için kimselere söz vermemenizi öneriyoruz.

The Walking Dead Nasıl İzlenir?

The Walking Dead'ı Bu Akşam FX Tv'den izleyebilirsiniz.

The Walking Dead 7. Sezon Finali
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın