Tatlıses Ailesi Sert Tepki Koydu

Ceylan Çapa son günlerde Tatlıses ailesinin gündemini yoğun olarak meşgul etmekte. Son zamanlarda ortaya atılan Ceylan Çapa ve İdo Tatlıses birlikteliği dedikodularına Ceylan Çapa’dan yalanlama geldi.

Tatlıses Ailesi Sert Tepki Koydu

“İbo muydu yoksa İdo muydu her kimse tanımıyorum.” diyerek ortalığı kızıştıran sosyetik güzel ortalığı karıştırdı. Olayın kahramanlarından İdo Tatlıses’ten daha önce bazı sosyal medya hesaplarından takip ettiği ve gönderilerini beğendiği sosyetik güzel Ceylan Çapa ile ilgili olarak dedikodulara açıklık getirmesi istenmişti. İmparatorun son zamanlarda adı gündemden düşmeyen oğlu İdo ise böyle bir durumda kimseden saklamam herkese duyururum diyerek dedikodu ve söylentilere açık kapı bırakmıştı.

Ceylan Çapa ise söz konusu söylentiler için bir süredir yurt dışında olduğunu ve Hong Kong seyahatinden döndükten sonra bu haberleri duyduğunu belirterek söz konusu kişiyi tanımadığını belirtti. Ancak üslubu biraz sert olunca sosyal medyada ortalık karıştı. İdo Tatlıses ile neredeyse hiçbir ortak çevreye sahip olmadığını belirten ünlü güzel “İbo mudur İdo mudur adı neyse ben o çocuğu gerçekten tanımıyorum” sözlerini kullandı. Ancak bu sözlere karşılık oldukça yankı uyandıracak cevaplar önce oğul Tatlıses’ten sonra imparator Tatlıses’ten geldi. İdo sosyal medya üzerinden paylaştığı gönderisinde anne ve babasında dem vurdu ve “Ben Derya Tuna ile İbrahim Tatlıses’in oğluyum, bu beni hepinizden 1-0 önde hayata başlattı.” sözleriyle cevabına giriş yaptı.

Bu yaşına kadarki süreçte ailesinin desteğini oldukça fazla gördüğünü söyleyen İdo, 19 yaşından sonra ise her zaman kendi imkanlarımı kullandım diyen İdo ailesini tanımayanlara ise sert bir aş attı. Tanışmayanlara değil tanımamışlara lafım diyen İdo, artık birileri daha ailemi ve beni duymuş oldu dedi. İbrahim Tatlıses ise sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla ceylan avlayan bir aslan resmi paylaştı ve not olarak da “Gezme ceylan bu dağlarda seni avlarlar” diyerek ünlü güzel mesaj yolladı. Anlaşılan o ki bu polemik uzun süre daha konuşulmaya devam edecek.     

ibrahim tatlıses tatlıses ailesinden sert tepki ceylan çapa yalanlama
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın