Sokakta Çıplak Gezdi Kimse Fark Etmedi

Vücut Boyama Ustası Sarah Attwell, bir modelinin belden aşağısını pantolon şeklinde boyadı ve mankenin sokakta gezmesini istedi.

Sokakta Çıplak Gezdi Kimse Fark Etmedi

Vicut Boyama Ustası Sarah Attwell, bir modelinin belden aşağısını pantolon şeklinde boyadı ve mankenin sokakta gezmesini istedi.

İngiltere'nin en çok satan gazetelerinden Daily Mail'in internet sitesi, ilginç bir projeye imza attı. Mail Online, Türkiye'de de bir hayli yaygın olan aşırı dar pantolonlar ve taytların insanların dikkatini çekip çekmediğini ölçmek için "aslında çıplak" bir modeli sokağa çıkardı.


Sokakda Çıplak Gezdi Kimse Fark Etmedi paylaşan: magazinekstra

BOYANMASI 2 SAAT SÜRDÜ

Vücut boyama sanatçısı Sarah Attwell, model Kelly Klein'ın belden aşağısını dar pantolon giymiş izlenimi uyandıran bir şekilde boyadı.

Bu işlem yaklaşık 2 saat sürdü. Attwell, Klein'ın belden aşağısını gerçek bir kot pantolon giymiş gibi yansıtan bir şekilde boyadı.

SADECE 12 KİŞİ DÖNÜP BAKTI

Projede amaç ise Londra sokaklarında gezen Klein'in çevredeki insanlar tarafından fark edilip edilmeyeceğini ölçmek. Peki "çıplak" modele kaç kişi baktı dersiniz?

Videodan anlaşıldığı kadarıyla çok sayıda Londralı, Klein'ın yanından geçip gitti. Sadece 12 kişi ise bu sıra dışı "kıyafeti" fark ederek dönüp baktı.

 

Vücut Boyama Ustası
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın