Sinem Kobal Ve Kenan İmirzalıoğlu Maçta Boy Gösterdi

Güzel oyuncu Sinem Kobal ile yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu dün akşam oynanan Türk Hava Yolları Avrupa Ligi müsabakası Anadolu Efes – CSKA Moskova maçını izlediler.

Sinem Kobal Ve Kenan İmirzalıoğlu Maçta Boy Gösterdi
Sinem Kobal Ve Kenan İmirzalıoğlu Maçta Boy Gösterdi Hasan Kafkas

Güzel oyuncu Sinem Kobal ile yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu dün akşam oynanan Türk Hava Yolları Avrupa Ligi müsabakası Anadolu Efes – CSKA Moskova maçını izlediler. Müsabakayı saha içi koltuklarından izleyen çifte ilgi yoğundu. Maçı izlemeye gelenlerin çifti gördüklerindeki sürpriz ile heyecanları biraz daha arttı.

14 Mayıs 2016 tarihinde evlenerek hayatlarını birleştiren Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu dün akşam oynanan ve büyük bir heyecana sahne olan, Türk Hava Yolları Avrupa Ligi mücadelesi Anadolu Efes – CSKA Moskova maçını izleyenler arasındaydı. Karşılaşmayı Abdi İpekçi Spor salonunun saha içi koltuklarından takip eden çiftin mutlu ve heyecanlı görüntüleri objektiflerden kaçmadı. Maç öncesinde ise meme kanserine farkındalık yaratma adına bir organizasyon düzenlendi. Pembe top ile müsabaka öncesi hava atışı yapan Kobal, izleyenler tarafından alkışlandı. Bu yıl üçüncüsü yapılan ve “Pembe Top Sahada” olarak adlandırılan proje ile meme kanseri için farkındalık yaratılması amaçlandı. Anadolu Sağlık Merkezi ile Anadolu Efes Spor Kulübü birlikteliği ile düzenlenen projenin gönüllüsü olarak maç öncesi hava atışı yapan Kobal’ın mutlu ve heyecanlı olduğu gözlemlendi.

Türk Hava Yolları Avrupa Ligi üçüncü hafta mücadelesi olan Anadolu Efes – CSKA Moskova maçı büyük çekişmeye sahne oldu. Maçı saha içi koltuklarından izleyen Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çiftinin de heyecanlandığı maç son saniyelere kadar çekişme içerisinde geçti. Maç sonunda üzülen taraf temsilcimiz Anadolu Efes oldu. Maçı izlemeye gelenlerin yoğun desteklerine karşın, geçen yılın finalisti Rusya temsilcisi CSKA Moskova maçı 93-87’lik skorla, 6 sayı farkla kazanmayı bildi. Karşılaşmayı takip eden Kobal ve İmirzalıoğlu da temsilcimizin müsabakayı kaybetmesi ardından üzüldükleri görüldü. Müsabakanın ardından temsilcimiz basketbolcularını alkışlayan taraftarlar salondan biraz da olsa buruk olarak ayrıldılar. 

sinem koal kenan imirzalıoglu maç
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son Dakika: ABD ve Rusya Sıcak İletişim Hattını Kapatıyor!
Son Dakika: ABD ve Rusya Sıcak İletişim Hattını Kapatıyor!
NASA'dan Beklenmeyen Son Dakika Açıklaması: Dünyanın Yakınından Bir Dev Geçecek!
NASA'dan Beklenmeyen Son Dakika Açıklaması: Dünyanın Yakınından Bir Dev Geçecek!