Sibel Can Konsere Çıkamadı

Uzun bir aranın ardından ekranlara Acun Ilıcalının hazırlayıp sunduğu tv8’deki o ses Türkiye programın jüri üyeliğini yapan Sibel Can’ın kulağına pamuk kaçtı. Sahneye çıkmadan önce yaptığı hazırlık adeta korku dolu anların yaşanmasına neden oldu!

Sibel Can Konsere Çıkamadı
Sibel Can Konsere Çıkamadı Hasan Kafkas

PANİK ANLARI: “ÇABUK BİR DOKTOR BULUP GETİRİN!”

Kıbrıs Girne’de Malpas Casino Otel’de sahne almak için Kıbrıs’ın yolunu tutan Sibel Can konserden önce hazırlık yaptığı sırada kulağına pamuk kaçtı! Her zamanki gibi konser öncesinde kulisinde sahne hazırlığı yapan Sibel Can;  kulağını Sibel Can Korkuttu temizlediği sırada kulağına pamuk kaçtı. Korku dolu anların yaşandığı o anlarda Sibel Can; bir anda panikledi ve “Hemen bana bir doktor bulun” şeklinde feryat etti.  Hemen ilk müdahalede bulunan sağlık görevlilerinin ardından Lefkoşa’dan özel bir kulak burun boğaz uzmanı getirildi. Yapılan müdahalenin ardından orada bulunan herkes derin bir nefes aldı.

SAHNEYE GEÇ ÇIKMAK ZORUNDA KALDI!

Yapılan müdahalelerden sonra bir süre kendine gelemeyen ünlü şarkıcı kuliste olayın şokunu atlamaya çalıştı.  Yaşanan bu olaydan sonra ünlü sanatçı Sibel Can sahneye tam bir saat geç çıkınca Sibel Can’ı göremeye ve onu dinlemeye Kıbrıs’ta Sibel Can gelen kalabalık Sibel Can’ı sahnede göremeyince “ Konser iptal mi oldu ?”  gibi endişelere kapıldı. Neyse ki ünlü sanatçı Sibel Can olayın şokunu atlatıp sahnedeki yerini aldı. Onu seven ve dinlemeye gelen seyircisine kavuştu. O ses Türkiye’nin güzel jürisi geçirdiği bu olay yazılı ve görsel basında yerini almayı başardı. Ünlü şarkıcı Sibel Can’ın tv8 ailesine katılması uzun süredir devam eden sessizliğini bozdu şeklinde medya gündemini meşgul etmişti. Sibel Can şuan için ACUN MEDYA ile çalışmaya devam ediyor.

 

sibel can sibel can konsere çıkamadı
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın