Serenay Aktaş'ın Sevgilisi ile Görüntülenmemek İçin Büyük Çabası

Serenay Aktaş sevgilisi ile görüntü vermemek için büyük bir çaba sarfetti ve sonrasında bakın ne yaptı.

Serenay Aktaş'ın Sevgilisi ile Görüntülenmemek İçin Büyük Çabası
Serenay Aktaş'ın Sevgilisi ile Görüntülenmemek İçin Büyük Çabası Admin

Serenay Aktaş, önceki gece diş doktoru sevgilisi Erkan Akıllı ile yakalandı. Yakışıklı doktor ile görüntü vermemek için büyük çaba sarf eden güzel oyuncu, yakayı ele verince sevgilisini hemen instagram’dan çıkardı!

.Serenay Aktaş sevgilisi ile görüntü vermemek için büyük bir çaba sarfetti ve sonrasında bakın ne yaptı.

Yeni sevgilisiyle yakalanan Serenay Aktaş'tan akıllıca hamle! Aktaş, önceki gece Asmalımescit'teki Soho House'da eğlendi. Yeni aşkıyla mekanda samimi bir şekilde eğlenen Serenay Aktaş'ın keyfi, sosyal medya paylaşımlarıyla genç kızların fenomeni haline gelen diş doktoru Erkan Akıllı'yla görüntülenince kaçtı. Birkaç aydır birlikte oldukları öğrenilen ikili, ne yaptıysa birlikte görüntülenmekten kurtulamadı.

O BİR FENOMEN!
Serenay Aktaş ve yakışıklı doktor, mekandan çıkıp güzel oyuncuya ait araca binip hızlıca oradan uzaklaştı. Aşkıyla görüntülenmemek için kırk takla atan ancak yine de başarılı olamayan Aktaş'tan yeni bir hamle geldi. Güzel oyuncu, Erkan Akıllı'yı gazetecilere yakalandıktan hemen sonra instagram'da takipten çıkardı. Buna rağmen Aktaş'ı takip etmeye devam eden Akıllı'nın oyuncuyla muayenehanesine geldiğinde tanıştığı ve ilişkilerinin bu şekilde başladığı öğrenildi.

DOKTORUM CİVANIM
Önceki gece Serenay Aktaş'la birlikte yakalanan Dr. Erkan Akıllı, instagram'daki paylaşımlarıyla genç kızların gözdesi... Yaklaşık 26 bin takipçisi olan Akıllı'ya kadınlardan "Doktorum civanım" mesajları yağıyor..

Serenay Aktaş
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın