Rojda Demirler "Güzelliğimi Kullandım" Rojda Demirler Kimdir?

Dizi dünyasının aranan isimlerinden olan güzel ve başarılı oyuncu kendine dair bir itirafta bulundu.

Rojda Demirler

Dizi dünyasının en güzel oyuncularından biri olan ve her dönemde iddialı yapımlarda rol alan Rojda Demrier, hayatı ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. İddialı demeçler veren Demirer, geçmişte oynadığı projeler hakkında konuştu.

 

Dizi dünyasının aranan isimlerinden olan güzel ve başarılı oyuncu kendine dair bir itirafta bulundu.

Son olarak Kördüğüm ile seyircilerinin karşısına çıkan Rojda Demirer, flaş itiraflarla gündeme oturdu. Rollerindeki sempatiklik ve ortaya koyduğu güzellikle adınan sıkça bahsettiren ve sosyal medyada da adından söz ettiren Demirer, hayatı ve kendisi hakkında merak edilenleri açıkladı.

Kendini alışkanlıklarında zor vazgeçen biri olarak tanımlayan Rojda Demirer, Kördüğüm dizisini değerlendirdi. Oyunculuk kariyerinde sadece fiziki özelliklere güvenilmemesi gerektiğini vurgulayan güzel oyuncu, "Hiç bir zaman başrol gelir mi gelmez mi kaygısı yaşamadım. Kazandıklarını hazmedemeyen oyunculardan farkım; çocukluğumdan beri sektörün içinde oluşum." dedi.

Güzelliğin oyunculuk mesleğinde fark edilirliği kolaylaştırdığını söyleyen Demirer, 'Sektöre ilk adım attığımda ben de güzelliğimi kullandım'' dedi. Oyuncu Mag dergisine verdiği röportajda sözlerini şöyle tamamladı: 'Güzellik tabii ki çok önemli ama yetmiyor. Akıllı olmak ve çalışkanlık da gerekiyor.'

 

Rojda Demirer kimdir?
Aslen Diyarbakırlı olan Rojda Demirer, 12 Ağustos 1980 yılında Ankara'da dünyaya gelmiştir.1988 yılında (9 yaşındayken) TRT Ankara Radyosu Çocuk Saati sınavlarını kazanarak radyo tiyatrosu yapmaya başlamıştır. Bunu daha sonra TRT' de çocuk dizileri, program sunuculukları ve film, dizi ve çizgi film dublajları izlemiştir. 1997 yılında Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümüne girerek 2001 yılında mezun olmuştur. 2003-2008 yılları arasında da Trabzon Devlet Tiyatrosu'nda kadrolu sanatçı olarak görev almıştır.

 

Rojda Demirler Kimdir
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın