Pelin Karahan Diziden Ayrılıyor

2 sezondur ilgiyle, merakla ve sevilerek izlenen ‘Yeter’ dizisinin başrol oyuncusu bilindiği üzere güzeller güzeli oyuncu; Pelin Karahan. Dizinin reytingleri ve izleyici tarafından sevilmiş olması güzel bir durum olsa da, dizinin başrol oyuncusu Pelin Karahan, sürpriz bir şekilde diziden ayrılmaya karar verdi.

Pelin Karahan Diziden Ayrılıyor
Pelin Karahan Diziden Ayrılıyor Hasan Kafkas

2014 yılında Bedri Güntay’la evlenen Pelin Karahan, Ali Demir adında bir erkek çocuklarına da sahip. Şimdilerde 5 aylık hamile olan Pelin Karahan, ikinci çocuğunu sabırsızlıkla beklerken; daha fazla yorulmamak adına başrol oynadığı ‘Yeter’ adlı diziden ayrılmaya karar verdi.

Pelin Karahan, şu an hamileliğinin beşinci ayında ve hamileliğinin kalan kısmında evinde dinlenerek geçirmeyi planlıyor. Güzel oyuncu diziden ayrılmaya karar verdi ancak bu durum henüz netleşmedi. 10 gün gibi bir süre içerisinde netleşecek olan bu durum akıllara yeni bir soru da getiriyor. Acaba Pelin Karahan’ın yerine hangi ünlü oyuncu geçecek?

Pelin Karahan, hamileliği sebebiyle diziye veda ederken hayranları ve dizi sever kitle tarafından bir şok durumu yaşandı. Hamileliğinin ilerlemesiyle dinlemek isteyen Pelin Karahan, oldukça haklı. Pekiyi bu durumda Pelin Karahan’ın dizideki karakteri öldü mü yahut yerine kim geçecek merakla bekleniyor. Sevilen oyuncu seyirci kitlesini üzdü fakat hayranları onu sosyal medyadan takip etmeye devam edecekler, minik oğlunu ve yeni doğacak olan bebeklerini ilgiyle takip edeceklerdir.

Yeni sezonda ‘Yeter’ dizisi henüz beklenen reytingleri karşılamamışken; ‘Aylin’ karakterine can veren Pelin Karahan’ın diziden sürpriz ayrılışı dizinin kaderini de belirleyecek. Bu şok ayrılık dizi için bir dönüm noktası olacak. Hamileliğinin beşinci ayında olan ve setlerde oldukça yorulan Pelin Karahan, hamileliğinin kalan aylarında evinde dinlenerek ve bebeğini karnında daha sağlıklı büyütmek istemekte oldukça da haklı…

    

 

pelin karahan pelin karahan hamile pelin karahan yeter
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın