Özcan Deniz'in İcralık Olduğu Haberi

''Ya Sonra'' isimli filminin yapım ortağı olan Hanifi Tekin, prodüksiyon ücretinin ödenmemekte olduğu ve de gişe hasılatının saklanmış olduğu iddiası ile Özcan ve Ercan Deniz kardeşlere 1.5 milyon lira tutarında bir icra takibini başlattı.

Özcan Deniz'in İcralık Olduğu Haberi

''Ya Sonra'' isimli filminin yapım ortağı  olan Hanifi Tekin, prodüksiyon ücretinin ödenmemekte olduğu ve de  gişe hasılatının saklanmış olduğu iddiası ile Özcan ve Ercan Deniz kardeşlere 1.5 milyon lira tutarında bir icra takibini başlattı.

FİLM İÇİN 2 MİLYON BÜTÇE AYRILDI

Ünlü oyuncu Özcan Deniz'in ağabeyi Ercan Deniz'in yapımcılığını üstlendiği "Ya Sonra" isimli film icralık oldu. Özcan Deniz'in ağabeyi Ercan Deniz, 2011'de filmi çekmeye karar verdi. Ercan Deniz tarafından, başrollerini Deniz Çakır ve kardeşi Özcan Deniz'in paylaştığı film için 2 milyon lira bütçe ayrıldı.

Filmin bütçesi için Hanifi Tekin'le anlaşan Ercan ve Özcan Deniz kardeşler, aldıkları para için sözleşme imzaladı. Sözleşme gereği, filmden gişe sonrası elde edilen hasılatın yarısı ve yapım ücretinin belirli bir kısmı Deniz kardeşler tarafından Tekin'e verilecekti.

İddiaya göre, film gişe yaptıktan sonra Deniz kardeşler, Tekin'e yapım ücretini vermediği gibi hasılatın da bir miktarını sakladı. Bunun üzerine İstanbul İcra Dairesi'ne başvuran Tekin, Deniz kardeşlere 1.5 milyonluk icra takibi başlattı.

BORCUMUZ YOK"

Ercan Deniz'in yetkilisi olduğu şirkete İcra Dairesi tarafından hem haciz ihbarnamesi hem de maaş haczi gönderildi. Ercan Deniz ise borcu olmadığını ileri sürdü.

ozcan deniz ya sonra hanifi tekin
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın