Kibariye'nin Duygu Dolu Anları

Türk Müziğinin başarılı ismi Müslüm Gürses'in sevilen şarkısı Bir Bilebilsem'i farklı şekilde yorumlayan Elif Kaya Kibariye'ye duygu dolu anlar yaşattı.

Kibariye'nin Duygu Dolu Anları

Kibariye, ünlü modacı Semih Doğruer'in atölyesinde karşılaştığı Elif Kaya'ya övgü yağdırdı. Yeni albüm için stüdyoya kapanan Kaya'nın ses rengini çok beğendiğini belirten usta şarkıcı, genç şarkıcıyı yeniden arabesk söylemesi için motive etti. Kibariye, sesini ve şarkılarını çok beğendiği Kaya'ya, "Beni ağlattın. Arabamda, evimde her yerde senin yorumunu dinliyorum. Arabesk söylemeye devam et. Yorumculuğun şahane, seni destekliyorum" dedi.

KAYA'DAN ŞARKI İSTEDİ
Genç yıldızın beste yaptığını öğrenince kendi albümü için bir de şarkı isteyen arabeskin güçlü sesi , yeni projelerin kısa zamanda geleceğinin sinyallerini verdi. Kibariye'nin sözleri karşısında duygulanan genç şarkıcı, "Üstaddan duyduğum bu övgüler beni heyecanlandırdı. Ona şarkı vermek için sabırsızlanıyorum. Kibariye hem naif hem içten hem de çok güçlü ve nadir bulunan bir ses" şeklinde diye konuştu..

Kibariye Elif Kaya
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın