Kerimcan Durmaz Fotoğrafların Sızmasına Çok Kızdı!

Son zamanların dillerden düşmeyen sosyal medya fenomeni ve aynı zamanda Dj olan Kerimcan Durmaz estetiksiz fotoğraflarının internet âlemine sızmasıyla resmen çıldırdı.

Kerimcan Durmaz Fotoğrafların Sızmasına Çok Kızdı!
Kerimcan Durmaz Fotoğrafların Sızmasına Çok Kızdı! Hasan Kafkas

 Fotoğrafların sızdırılması üzerine Kerimcan Durmaz; “şöhretimi kıskanıyorlar” dedi. Şimdiki haline nazaran fotoğrafların çekildiği tarihte çılgına döndü daha mütevazı bir hayat süren Kerimcan Durmaz, fotoğrafın çekildiği 2009 tarihindeki haliyle şimdiki halinin arasında büyük farklılıklar göze çarpıyor.

7 YIL ÖNCEKİ HALİNDEN ESER YOK!

Sosyal medyada çektiği videolar attığı ilginç Kerimcan çok kızdı. Fotoğraflar ile tanıdığımız, şimdilerde Akdeniz bölgesinde ve çeşitli mekânlarda sahne alıyor. Renkli kişiliği ile birçok kişinin gönlüne taht kurmuş olan Kerimcan Durmaz’ın 2009 yılına ait fotoğraflarının yayılması üzerine “ Şöhretimi ve paramı kıskanıyorlar, bu işi art niyetli kötü kişiler yaptı” şeklinde açıklamalarda bulundu. Şu anda ise Kerimcan’ın;  burun, dudaklarında ve çenesinde estetik bulunuyor. Ayrıca kaşları dövme olan ünlü fenomenin dişleri de porselen. Kısa süre içinde popüler biri haline gelmesi ve çok para kazandığı yönündeki dedikodular Kerimcan’ın canını sıkmış durumda.

TV8 DEKİ YENİ PROGRAM İLE TELEVİZYONCULUĞA SOYUNACAK!

Kısa süre içerisinde büyük bir üne kavuşup estetiksiz fotoğrafları sızdırıldı.  Sosyal medyayı yaptığı videolar ve müzikler ile sallayan ve adından birçok kez söz ettiren Kerimcan Durmaz, kısa süre içerisinde yayın hayatına başlayacak olan “İşte Benim Stilim” programın kadrosuna katıldı. Fakat daha önce medyada duyulan “Kerimcan survivoramı katılıyor?” Şeklindeki söylentilere de bu program ile bir süre daha kulak tıkamamız gerekiyor anlaşılan. Her sezon sürpriz isimleri survivora davet eden Acun Ilıcalı renkli kişiliği ve diğer popülerlerden daha farklı bir ışığa sahip olmasıyla Kerimcan Durmaz’ı survivora davet edebilir mi bekleyip göreceğiz.   

 

 

kerimcan durmaz kerimcan durmaz estetiksiz kerimcan durmaz estetiksiz fotoğraf
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın